én duDLu héPsijLéR. . =)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

én duDLu héPsijLéR. . =)

€N CiCi Hepsi Sitesi

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hepsi Röpörtajları

2 posters
YazarMesaj
ErEn MaNiA
hépsiji süpér MoD
hépsiji süpér MoD
ErEn MaNiA

Kadın
Lakap : KokoŞ

Hepsi Röpörtajları Empty
MesajKonu: Hepsi Röpörtajları   Hepsi Röpörtajları Icon_minitimePerş. Şub. 21, 2008 6:21 pm

buraya hepsinin röpörtajlarını ekleyebilirsiniz...

Twisted Evil
http://www.gruphepsi-e-g-y-c.azbuz.com
ErEn MaNiA
hépsiji süpér MoD
hépsiji süpér MoD
ErEn MaNiA

Kadın

Hepsi Röpörtajları Empty
MesajKonu: Geri: Hepsi Röpörtajları   Hepsi Röpörtajları Icon_minitimePerş. Şub. 21, 2008 6:30 pm

Iste Hepsiyle Röportaj:

Siz klasik sorulardan sikiliyorsunuz galiba öyle bir duyum aldik. (gülüsmeler)

Soru olarak bagdatcaddesi.net den soru soran arkadaslarimiz var; onlarin sorularini ilk önce yanitlayalim. Sonra sohbet edelim. Sohbet sirasinda ilginç bir seyler buluruz aradan tamam m??

Hepsi: Tamam

Çocuklugunuzda böyle bir yere geleceginizi hiç düsünür müydünüz? Yada çocuklugunuzdaki hayalleriniz nelerdir?

Gülçin: Ya tabi ki düsünüyorduk. Herkesin sen ne olacaksin dedikleri zaman, zaten mikrofon olarak, her tür silindir seklindeki esyayi alip sarki söylemeye çalismis için böyle bir hayalim vardi yani.

Eren: Benim çocukluk hayalim çok komikti. Ahçi olmakti. Ama bu çocukluk hayaliydi. Sonra, ortaokul yillarina geldigimizde tabi ki hayalimiz böyle bir grup olmakti. gerçekten… Ama proje basladiginda da bu kadar tepki alacagamiz? çok kisa zamanda buraya gelecegimizi tahmin etmiyorduk.

Yasemin: Benim de mutlaka sahne ile ilgili bir sey olacakti. kesindi, çünkü aileden gelen bir seydi sonuçta. Tiyatrocu olmayi istiyordum. Ama daha sonra klasik baleye geçince dansçi olmaya karar verdim. Hep degisti bu fikir ama sonradan sarkicilikla dans bir arada olunca bu gurup kuruldu ve simdi buradayiz. Güzel yani.

Cemre: Zaten basdan beri bunu istiyordum. Tabi klasik bale okudugum için yani onda da sahne almak iyi ama, basindan beri bunu istiyordum. Buraya gelecegimizi tahmin ediyor muyduk derseniz; biraz ukalalik olacak ama, ben ediyordum yani...

Basarinizda bayan ve güzel olmanizin pay? yüzde kaç?

Hepsi: Buna toplu cevap verelim isterseniz? Tek tek yüzde vermeyelim.

Eren: Bayan olmamiz bu sekilde algilanabilir. Hani yalnizca bayan oldugumuz için degil ama, kiz gurubu hani ilk defa bu sekilde bir sey yapti??? için ilgi çekebilir. olabilir mesela. %30 olabilir. Bayan olmamiz ve dört kisi olmamiz bence %30 olabilir.

En son gittiginiz film?

Yasemin: Eee ben gittim… (gülüsmeler) Dünyalar Savasi’na gittim çok güzeldi.

Eren: Hatirlamiyorum. Neden hatirlamiyorum çünkü ben her gün birkaç film izliyorum. Yani sinema disinda da. Ne izledigimi gerçekten hatirlamiyorum. Çok fazla film izliyorum. Hangisi en son film hiç hatirlamiyorum.

Cemre: Angelina Jolie ve Brad Pitt. Ms&Mr Simith.

Hayatinizin filmi?

Eren: Hayatimin filmi. Büyük Umutlar.

Yeni versiyonu mu?

Eren: Evet.

Gülçin: Hayatimin filmi diyemem.Zaten çok fazla film izlemeyi sevmiyorum. Eren gibi ilgim yok. Ama dans filmlerini izlemeyi daha çok seviyorum.

Cemre: Ya ben, simdi pek film aklima gelmedi düsün düsün… Genel olarak Angelina Jolie izlerim; çogu filmini seviyorum ben. Hayatimin filmi... ?mm... (gülüsmeler) Pek bir sey aklima gelmiyor su anda.

Yasemin: Benim biraz saçma gelecek insanlara ama Armagedon olabilir. Filmin son sahnesi beni çok etkilemisti. O olabilir.

En son okudugunuz kitap?

Yasemin: Da Vinci sifresi.

Gülçin: Ben de en son Da Vinci sifresi’ni yarida biraktim. Sonlarina biraz gelmistim biraktim okumadim.

Neden yarida birakiliyor bu kitaplar?

Gülçin: Çünkü vakit yok.

Cemre: Zamanimiz yok. Normalde ben çok fazla kitap yani yazin özellikle onlarca kitap okurum ama yani sey olmuyor böyle zaman…

Sizi tanimakla baslayalim...
Eren: 21 yasindayim. Ortaokul ve liseyi Mimar Sinan Üniversitesi Klasik Bale Bölümü'nde okudum. simdi de Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvar? Modern Dans Bölümü'nde ö?renciyim.

Yasemin: 19 yasindayim. istanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvar? Bale Bölümü'nde ilk yilim. Ortaokul ve liseyi diger arkadaslarim gibi Mimar Sinan Üniversitesi Klasik Bale Bölümü'nde okudum.

Gülçin: 20 yasindayim. Mimar Sinan Üniversitesi'nde bale okuduktan sonra üniversitede modern dans bölümüne geçtim.

Cemre: Ben de 20 yasindayim. Ortaokuldan beri Mimar Sinan Üniversitesi'nde klasik bale egitimi aliyorum. simdi de ikinci siniftayim.

Böyle bir vokal grubu kurma fikri nasil ortaya çikti??
Eren: Dört-be? yildir her hafta cuma günü Cemrelere gidiyorduk. Yabanci kiz ve erkek gruplarinin hayraniydik. Özellikle de Back- street Boys'a bayiliyorduk. Onlarla yatip kalkiyorduk. sarkilarini ezberleyip Cemre'nin evinde küçük konserler veriyorduk. O evi seçmemizin nedeni de Cemre'nin annesinin mesle?inin menajerlik olmasiydi. Onun annesinin dikkatini çekmek için elimizden geleni yapiyorduk. "Bize albüm yap?n" diye israr ediyorduk.

Cemre: Annem belki bizim farkimiza varir diye bekleyip durduk. O da sürekli "Daha çok küçüksünüz. Sabredin" diyordu. Bekledik, oldu. simdi menajerligimizi o yapiyor zaten.

Grubun ad? neden Hepsi?
Cemre: Çünkü biz bütünüz.

Gülçin: Daha da açarsak; hepsi akademik bale temelli dansçilar, hepsi dans ediyor, hepsi sarki söylüyor, hepsi arkadas, hepsi birlikte büyüdü.

Neden R&B'yi tercih ettiniz? Pop müzik yapmaniz belki albüm satislarinizi daha yükseltebilecek bir seçenek olurdu.
Gülçin: Yillardir bu müzigi dinliyoruz. Vokal yapmayi seviyoruz ve R&B de bizim vokal anlayisimiz. içeren bir müzik tarz?. Yapmak istedigimiz tek müzik R&B idi. Böylece Türkiye'deki ilk R&B albümünü de biz yapmis olduk. Çocukluk hayalimiz gerçek oldu.

"Sözler gençlerin aizina takilabilecek cinsten"
Bale egitiminden sonra bu tür müzik ile dans etmek zor oldu mu?
Eren: Hayir. Hem klasik hem de modern dans egitimi almis?? olmak bizim için avantaj. Bu yüzden R&B yaparken zorlanmiyoruz. Ama bu tarz dans? daha iyi yapabilmek için koreograflarla çalistik. Klibe Canda? Bas'la hazirlanmistik. simdiki koreografimiz ise Fulya Güney.

Klipteki ve albüm kapagindaki kiyafetleriniz de tam yabanc? kliplerde gördügümüz R&B sanatçilar gibi. Günlük hayatta da böyle mi giyiniyorsunuz, yoksa bu pazarlama için yapilan bir taktik mi?
Yasemin: Tüm kiyafetlerimizi Ümit Ünal hazirliyor. Günlük hayatta fotograflardaki gibi çok farkli giyinmiyoruz. Gardorabimiz spor kiyafetlerle dolu. Albüm çekimleri için topuklu ayakkabi giyelim dedik ama yürümeyi beceremedik. Spor ayakkabi yerine topuklu ayakkabi giyince komik görünüyoruz.
Çikis parçaniz "Olmaz Oglan"in nakarat? "Hiç bana bakma olmaz oglan / Sen kendine ismarlan / Hiç bana bakma olmaz oglan / Baskasina yuvarlan". Siz de böyle sözler kullaniyor musunuz muhabbetlerinizde?
Cemre: Aynisi olmasa da bunlara benzer laflar kullaniyoruz. Bu albümde bizim yaslarimizdaki genç kizlarin günlük hayatta kullandigi laflar var. Albümdeki sözlerden pek çogu dinledikçe gençlerin agzina takilabilecek cinsten.

bu siralar hangi sanatçilari takip ediyorsunuz?
Cemre: Blue, Jennifer Lopez ve Usher. Onlarin sadece albümlerini degil kliplerini ve sahne provalarini da takip ediyoruz. Bir araya gelip saatlerce konser kaseti izliyoruz. Dans çalisiyoruz. Albüm için hem suan hem de dans dersi aldik. Okuldan çikar çikmaz yine prova yapiyoruz.
"Hocalarimizin bizi görmek istedigi yer AKM sahnesi, konser sahnesi degil"
Sizin sarkilarinizin Türkçe olmasinin dansta diger R&B parçalarindan ne fark? var?
Gülçin: Türk sarkilarinda R&B yapmaya çalistik. R&B'ye güzel tatlar kattik. Yurtdisinda Hint müzigini bile R&B ile karistirdilar. Biz de bazi parçalarimizda darbuka, ney ve tef kullandik. Bir parçamizda da tango ile R&B'yi birlestirdik.

Yasemin: Albümde R&B altyapisi var ama bizi Türklerin dinleyecegini unutmadik. Parçalar? ne kadar Bati girtlarinda okumu? olsak da içine Dogu'dan da bir seyler eklemeyi ihmal etmedik.

Hocalariniz ne diyor bu tip bir albüm yapmaniza? Tepki gösterenler var mi??
Gülçin: Albüm henüz çikmadigi için çogu olayin farkinda degil. Açikçasi onlarin tepkilerinden korkuyoruz. Klasik bale egitimi aldiktan sonra böyle bir is yapmamizi elestirebilirler. Onlarin bizi görmek istedikleri yer konser sahnesi degil, AKM sahnesi çünkü.

Eren: Klasik bölümdeki insanlarin modern seylere bakis açilari dar. Klasik balenin disinda pek bir sey yapmamizi istemiyorlar. Biz bir de üstüne R&B albümü yaptik.

Türkçe albüm tamam. Peki ilerisi için ingilizce bir albüm projesi var mi??
Yasemin: Evet. Bize özgü müzik aletlerini katarak ingilizce R&B albümü yapmak istiyoruz. Hatta bunun için ingilizce derslerine basladik bile.

Tesekkürler Bayanlar Bize Zaman Ayirdiginiz Için...

Hepsi:Biz Size Tesekkür Ederiz.
Röportajci:Iyi Günler.
ErEn MaNiA
hépsiji süpér MoD
hépsiji süpér MoD
ErEn MaNiA

Kadın

Hepsi Röpörtajları Empty
MesajKonu: Geri: Hepsi Röpörtajları   Hepsi Röpörtajları Icon_minitimePerş. Şub. 21, 2008 6:35 pm

GÜLÇİN; grubun en soğuk kanlı üyesi aynı zamandada en utangaçlarıda olan gülçin kitap okumayı,boş zamanları olursa gezmeyi çok seviyor.Gülçinin kötü bir yanı ise gülçin yemek yemeyi çok seviyor çok kolay kilo alıyor ve kilo almaktanda nefret ediyor.Ayrıca gülçin gülmeyide çok seviyor.

YASEMİN; en büyük hayali annesine müstakil bir ev almakmış ayrıca anneannesiyle uğraşmayıda çok seviyormuş birde yasemin ilaç hastasıymış en ufak bi olayda hemen ilaç içermiş ayrıca yasemin arabalardan çok hoşlanırmış.

EREN; tam bir film hastası boş zamanlarında genellikle film izlemeye bayılır.Jaz müziği çok seviyor ve açık hava onu rahatlatıyormuş ormanlık alanda oturduğu için yeşil renge bayılıyormuş.Eren eğer boş zamanı olursa kitap okumayada bayılır ayrıca eren 10seneye kadar dünyanın her köşesini didik didik gezmek istiyormuş.Erenle karşılaşıp ne dediğini anlayamazsanız bilinki çok sinirlidir çünkü sinirlendiği zaman çok hızlı konuşuyormuş

CEMRE; boş zamanlarında gezmekten çok hoşlanırmış en büyük hayali kendine güzel bir ev almakmış birde cemre korku filmlerini izlemeyi çok severmiş cemre taklit konularındada oldukça başarılıymış ...

-----------------------------------------------------------------------------------

---Yasemin, kola tutkunu.Kahvaltıda bile kola içer.İçmeyince midesi bulanıyor.
---Gülçin ise tam tersi.Kafein konusunda takıntılı.Hiç içmiyor.
---Eren küçükken aşçı olmak istiyormuş.Boğa burcu olduu için, lezzet düşkünlüğü olduunu söylesede, koca kız olmuş hala yemeğin y'sini yapamıyor.Nasıl yapıldıını bilmiyor.
---Yasemin okulda bale dersi iyi geitmeyince ağlayabiliyor.

Bu kızlar sanki kalpsiz(ki olamaz:)) römantiğin R sinden anlamıyorlar hiç biri romantik değil...

Grubun enleri....

En Mükemmelliyetçisi :Gülçinim...

En Enerjiği:Cemre ve Yasemin.

En zıpırları:Cemre ve Yasemin.

En Utangaçı:Gülçin

En sportif:Eren...
ErEn MaNiA
hépsiji süpér MoD
hépsiji süpér MoD
ErEn MaNiA

Kadın

Hepsi Röpörtajları Empty
MesajKonu: Geri: Hepsi Röpörtajları   Hepsi Röpörtajları Icon_minitimePerş. Şub. 21, 2008 6:37 pm

cemre: cemroshum acayip lafını çok kullanıyor.
lisedeyken beş kez disipline gitmiş.
kullandığı garip kelimelerden biri çıldır çıldır mış.
cemre, boş zamanlarında anneannesinin yanında geçirmekten çok zevk alıyormuş.
annesinin adı şebnem, babasının adı islam
cemrenin gıcık olduğu reklamlar çıkınca cemre delirirmiş
küçükken kardeşiyle yerlere zeytinyağıyla dükmüşler ve ovalamışlar, yerlerde yerden ısıtma olduğu için zeytinyağ kusuyomuş, anneside 3 gün yerleri silmek zorumnda kalmış annesi siliyo yerler zeytinyağ kusuyomuş.
cemrenin 2 kardeşi varmış birinin adı dila (bunu herkes bilir)diğerinin adı ise sehleymiş (bunu bilmezler)

eren:erenin kız kardeşi esen erenden küçük olmasına rağmen erenin ablası gibi duruyomuş ve de erene hiç benzemiyomuş.
vip konutlarında oturuyor.
önceden babasının barında ona yardım ediyomuş.
araba sürerken değişik hareketleri varmış, mesela alt dudağını ısırırmış ve yaseminin dediğine göre dilini çıkartırmışş
felsefe dersinin hiç sevmiyoo.
annesinin adı ayşe babasının adı celal.
babası ve annesinin sarıyer zekeriye köyde POLA adında bi lokantaları var.

yoshy:yasemin annesi ve anneannesiyle birlikte yaşıyor...
babasının 2.eşinden bir erkek kardeşi var.
orta okuldayken diş teli takmış.
en sevdiği meyve üzüm.
çok esmer olduğu için okuldaki arkadaşları ve öğretmenleri maşacı diye hitap ediyorlarmış.
asla vatkalı şeyler giymezmiş.
simetri takıntısı var.
grubun en zıpırı ve enerjiğiymiş.
plakasının harf bölümü YY yasemin yürük anlamına geliyor.

yasemin annesine kızdığı zaman annesinin yatağının altına ıspanak koyarmış.
yaseminin kuzeninin adı bengü ceyda.
göbek adı damla.

yasemin küçükken barbie bebeklerin saçlarını boyar arabanın içine oturturmuş.
4 yaşında pamuk prensesin arkadaşını oynamış. boyu kısa olduğundanpamuk prensesi oynayamamış. pamuktan sakalı kaldırıp püfff yapıyormuşş

gülçininkini bulamadım sonra koyacağım
-----------------------

candaş baş dans hocalarıdır
hepsi lütfü banat ilkokulunda okumuş(BNM OKULUMMM)
evde birbirlerine lakap takmışlar
eren=uykucu
cemre=inatçı
gülçin=tosbağa
yasemin=arabacı imiş
cemre galatasaraylı yasemin fenerbahçeli eren beşiktaşlı gülçin takım tutmuyor(bazıları ynalış bilio çünküü röpörtajda yazıodu)
cemre nin annesiyle babası ayrıymış ve cemre nin annesi grubun menajeri
gülçinin ablalarının adı sezin ve elçin gülçinin en sevdiği isim "damla"ymış
eren grubun en mantıklısı
yasemin cocuksu
gülçin unutkan ilgi manyağı
cemre adaletli
ErEn MaNiA
hépsiji süpér MoD
hépsiji süpér MoD
ErEn MaNiA

Kadın

Hepsi Röpörtajları Empty
MesajKonu: Geri: Hepsi Röpörtajları   Hepsi Röpörtajları Icon_minitimePerş. Şub. 21, 2008 6:36 pm

ALATTİN'İN SİHİRLİ LAMBASI SİZİN ELİNİZDE OLSA NE DİLERDİNİZ??

YASEMİN
1-Savaşların tamamen bitmesini dilerdim
2-Bütün herkezin sağlıklı olmasını dilerdim
3-Ayrılıkların olmamasını dilerdim

GÜLÇİN
1-İstediğim herşeyi gerçekleştirebilmek için sihir yeteneği dilerdim
2-Aşk
3-Yalansız bir dünya

EREN
1-Orman yangınlarında yanan yerlerin bir anda yeşermesini sağlardım
2-Engelli insanların tekrar sağlıklarına kavuşmasını isterdim
3-Bir anda bütün sigaraların yok olmasını sağlardım.Bir tane bile kalmayacak şekilde...

CEMRE
1-Dünyadaki tüm saçma sapan savaşların
bitmesini ve her ülkenin birbirleriyle anlaşarak"BARIŞ" içinde yaşamasını isterdim
2-Bir daha hayata gelirsem Angelina Jolie olarak gelmek isterdim
3-Tüm sevdiklerimin ve dünyadaki insanların sağlıklı ve huzur içinde yaşamalarını isterd
ErEn MaNiA
hépsiji süpér MoD
hépsiji süpér MoD
ErEn MaNiA

Kadın

Hepsi Röpörtajları Empty
MesajKonu: Geri: Hepsi Röpörtajları   Hepsi Röpörtajları Icon_minitimePerş. Şub. 21, 2008 6:40 pm

Grup Hepsi İle Röpörtaj

- Türkiye'nin ilk R&B gurubusunuz.İlk albümde R&B tarzıyla çıkmak biraz cesaret istiyor. Hiç şüpheleriniz oldu mu nasıl karşılanırız diye?

Gülçin: Aslında bir ilk yapma avantajı doğuyor bize R&B yaparak. Ama biz zaten R&B'nin yanında bir de pop ve Türk motifleri içeren müzik yapıyoruz. O yüzden yaptığımız işin de arkasındayız. Çok iyi bir şekilde yapmaya çalıştık. Dolayısıyla öyle bir kaygımız pek yoktu açıkcası.

Eren: R&B'nin dışında pop ve Türk motifleri var dedi Gülçin...Doğru çünkü insanların çok fazla yabancı olmadığı bir sound aslında. R&B tabii ki Türkiye'de çok az duyulan birşey ama yine de insanların kulaklarına çok yakın birşey yaptık.

- Yakın geldi ki zaten çok da başarılı oldunuz. Bir anda çok popüler bir yer edindiniz.Çok da sevilen bir grup oldunuz. Türkiye'nin acaba R&B'ye mi ihtiyacı varmış?

Eren:Şu anda dünyada da çok fazla R&B var, birçok insan R&B müzik yapıyor. Türkiye'de yapan yoktu aslında; hele ki bir grup olarak yapan hiç yoktu. Kenan Doğulu'nun albümlerinde yaptığı R&B versiyonlar vardı ya da R&B denemeleri olan birçok insan vardı ama kız grubu olarak biz bir ilk yaptık hem de dans ediyoruz aynı zamanda. Bu bir ilkti tabii ki.

- Albümdeki şarkılar da sizlerle çok özdeşleşti. Şarkıların çoğunda Mete Özgencil ve Süleyman Yüksel imzası var. Onlar sizi tanıdıktan sonra mı bu şarkıları oluşturdular yoksa şarkılar hazırdı da size uyduğu için mi verdiler?

Cemre: Çoğu parçayı Süleyman Yüksel bizi düşünerek yazdı. "Yalan" için mesela bu şarkı kızlarda nasıl olur diye düşündü ve öyle yazdı.

Yasemin: Bizim ağzımızdan çıkabilecek kelimelere dikkat edildi. Bize göre yazıldı genelde bütün şarkılarımız, yaşımıza göre... (Gülüşmeler).

- Albüm kapak tasarımından, web sayfanıza, kliplerdeki dans koreografilerinizden, kıyafetlerinize kadar her bir detay ince ince işlenmiş. Arkanızda güçlü bir ekip var. O ekip için neler söyleyeceksiniz?

Cemre: Ekip çok yeni ve taze bir ekip. Stardium'la çalışıyoruz. Şirketten içeri girdiğiniz zaman herkes genç. Dolayısıyla herkesin aklında yeni fikirler var ve herkes inanılmaz özveriyle çalışıyor. Bu çok önemli. Herkes kendi albümünü çıkartıyormuş gibi davranıyor içerde. Maddi açıdan değil de bu işe daha çok manevi açıdan bakmak gerekiyor ki o bakımdan da gerçekten biz çok şanslıyız. Çünkü yeni şirket, proje yeni. Gerçekten dediğim gibi herkes çok özverili çalışıyor.

- İleride yurtdışına açılma gibi bir fikriniz var mı?

Yasemin: "Olmaz Oğlan" ın İngilizce versiyonu şu anda yurtdışında çalıyor; "Bad Penny". Sadece onun İngilizcesini çevirdik ve klibini çekmiştik "Olmaz Oğlan"la aynı gün. Klip verildi ve sadece radyolara şarkı verildi, single çıkartmadık. Bunu özellikle belirtelim çünkü yanlış anlaşılıyor. "Bad Penny" Bulgaristan'da ve Kanada'da listelere girdi. Bulgaristan'da hatta 1 numara oldu.Şimdilik böyle birşey yaptık yani bu bizim Stardium'un bir araştırmasıydı hani "Nasıl gider, nasıl olur" diye. Bu şekilde yapıldı, bakalım ileride ne olur?

- Okul ne zaman bitiyor ve ileriye dönük neler düşünüyorsunuz?

Gülçin: Okul benim seneye bitiyor. Benim için zorlu bir sene, bütün bitirme projelerim olacak. İleriye dönük de bu işi daha çok ilerletmek ve kalıcı olmak istiyoruz tabii ki. Hepimizin kafasında büyük hayaller var. Dışarıya açılmayı da herkes ister tabii ki ama ne olacak bilemiyoruz.

Eren: Ben de üçüncü sınıfa geçiyorum önümüzdeki sene. Bitirmeme iki sene kaldı. İş tabii ki devam edecek ama okulda da bişeyleri boşlamamamız gerekiyor çünkü üçüncü ve dördüncü sınıflarda kendinizi daha çok kanıtlamanız gerekiyor bizim okuduğumuz bölümde.Mezun olacak insana hocalar çok daha farklı bir gözle bakıyor, yeterli mi değil mi diye. İleriye dönük de bizim bu projemiz daha çok yeni. Birçok albüm daha olsun istiyoruz. Bunlar devam eder. Ondan sonrasında da yine bir şekilde sanatla devam ederim.

Cemre: Benim okulumun bitmesine daha iki sene var yani üçüncü sınıfa geçtim. Şu anda bizim en büyük hedefimiz çok güzel konserler vermek ve bu işi iyi bir şekilde devam ettirmek. Onun dışında da okuldan mezun olmak istiyorum çünkü ikisi birarada zor gidiyor (Gülüşmeler..). İşe o kadar çok odaklandık ki başka bir hedef ya da hayal yok gözümüzde.

Yasemin: Benim okulumun bitmesine daha çok var çünkü ben bölüm değiştireceğim (Gülüşmeler...). Tekrar birinci sınıftan başlayacağım o yüzden. Ben şuan klasik baledeyim inşallah modern dansa geçeceğim. Geçersem şöyle bir üç dört sene daha var önümde. Okul bittikten sonra hepimizin de dediği gibi bu işi devam ettirmek isterim ben de. Ondan sonra ne olur bilmiyorum ama...

- "Hepsi" yi hep ortak olan özellikleriyle tanıdık. Her birinizi bir diğerinden ayıran, daha çok öne çıkan kişisel özellikleriniz neler?

Gülçin: O kadar çok var ki...Çok fazla detay düşünürüm, biraz obsesif bir yanım vardır. Birşeye taktığım zaman gece uyuyamam yani (Gülüşmeler...).

Eren: Bende mantık daha ön planda. Ama şunu söyleyeyim gruptaki herkesin kişiliği birbirinden çok farklı. Çok iyi anlaşıyoruz, çok uzun süredir beraberiz. Herkesin kişiliği çok farklı ve bu bizim için çok yapıcı birşey aslında. Öbür türlü bizi izleyenler için de çok sıkıcı olurduk, çok monoton olurdu aramızda geçen şey. Mantığım çok ön plandadır hayatımda. Onun dışında ben kızlara göre biraz daha hayatı oluruna bırakan, akışına bırakan bir insanım.

Gülçin: Şöyle de diyebiliriz;Eren rahatına o kadar düşkündür ki....Çok tembeldir bazı konularda. En az efort harcayarak herşeyi öyle yapmaya çalışır.

- Cemre sen neler söyleyeceksin?

Cemre: Çabuk sinirlenebiliyorum bazen.Hiç kaprisli değilimdir ama huysuzluklarım vardır.O da iş yaptığım insanlara karşı değildir, kızlara karşı daha çok şimarıklık yaparım (Gülüşmeler...).

Gülçin: Ben birşey demek istiyorum Cemre birşey anlatırken çok abartır bazı şeyleri ( Gülüşmeler)...

- Öyle mi ?

Cemre: Hadi öyle olsun, onları mı kıracağım (Gülüşmeler...).

- Yasemin'e geçelim.

Yasemin: Benim daha çok yatıştırıcı bir özelliğim var. Sakinleştiririm ben ortalığı. Gülçin'in bir lafı vardır; "çok anaç" der benim için (Gülüşmeler...). Bazen öyle oluyorum, kontrol altında tutmak istiyorum herşeyi ama bunun nedenini de bilmiyorum. İçimden öyle davranmak geliyor.

Eren: Çok yumuşak...Ortalığı yumuşatma gibi bir özelliği vardır.

Gülçin: Bir de ben çok oburumdur, o aklıma geldi. Çok yemek yemeyi severim (Gülüşmeler...).

- Çok klasik bir soru olacak ama Türkiye'de ne yazık ki grupların ömrü çok uzun olmuyor. İleride hep böyle birlikte olacak mısınız ya da mesela Gülçin gelip size dedi ki "Ben sizden ayrı solo bir albüm çıkartmak istiyorum".Sizin buna karşı tavrınız ne olacak?

Eren: Ben şöyle birşey söyleyeceğim.Dünyada Beatles olsun, Pink Floyd olsun bunların hepsi dağıldılar. Ama Pink Floyd geçen gün çok önemli bir organizasyon için yine biraradaydı. Tabii ki bir grubun ömrü vardır. Ama zorlandığı ve tıkandığı yerde zaten bir şekilde biter. Zaten biz ölene kadar, yüz yaşına geldik beraber olacağız diye birşey yok tabii ki. Biz de gidebildiğimiz yere kadar gideceğiz. Ayrılmak ya da solo bir albüm yapmak gibi hiç birimizin bir fikri yok. Ömrü devam ettiği sürece bu grup da devam edecek.

Cemre: Biz şu anda birlikte oluşumuzu sadece avantaj olarak görüyoruz, dezavantaj olarak hiç bir şekilde görmüyoruz ve biz beraber olmaktan keyif alıyoruz.Anlaşmama gibi bir durum da söz konusu değil.Beraberken eğleniyoruz. Bu tarzda sorular çok geliyor ama biz böyle sorulara cevap bile vermek istemiyoruz.

Eren: Beraberken yaptığımız işten de çok keyif alıyoruz. Sahneye beraber çıkarken, kuliste yaşadığımız o heyecanı da en iyi birbirimizle paylaşabiliriz. Başkasıyla bunu paylaşsak tadı bu kadar güzel çıkmaz.

- Son olarak sizleri sevenlere, dinleyicilerinize neler söylemek istiyorsunuz? Gülçin'den başlayalım.

Gülçin: Hiç bir zaman hayallerine inanmayı bırakmasınlar. Her zaman hayal kursunlar, her zaman pozitif düşünsünler ve akışına bıraksınlar.

Yasemin: Gülçin'in dediği gibi hayallerinin peşini hiç bırakmasınlar, yapacakları işe çok inansınlar ve kendileri olsunlar. Asla kimseye benzemeye çalışmasınlar.

Cemre: Sevdikleri insanın hep yanında olsunlar ve korusunlar onu. Hiç bir zaman sevdikleri insanı yalnız bırakmasınlar. Böylece hiç bir zaman kendileri de yalnız kalmazlar.

Eren: Hayatlarında strese yer vermesinler.
ErEn MaNiA
hépsiji süpér MoD
hépsiji süpér MoD
ErEn MaNiA

Kadın

Hepsi Röpörtajları Empty
MesajKonu: Geri: Hepsi Röpörtajları   Hepsi Röpörtajları Icon_minitimePerş. Şub. 21, 2008 6:45 pm

Grup Hepsi Üyeleri Birbirini Ne Kadar Tanıyor?

Yasemin bilin bakalım Yasemin'in Favori Albümün adı..?

Eren: Şebnem Ferah

Cemre: Şebnem Ferah

Gülçin: Şebnem Ferah

Yasemin: 3'te 3!

Diş Fırçası ne renk?

Eren: Beyaz

Cemre: Mavi

Gülçin: Mor

Yasemin: Evet Mor!

En çok görmek istediği ülke?

Eren: Amerika

Cemre: Miami

Gülçin: Viyana- Avusturya

Yasemin: Hawai tabi ki!

En sevdiği yemek?

Eren: Patlıcan

Cemre: Yumurta

Gülçin: Balık Çorbası

Yasemin: Balıklı her şeyi

Hayranı olduğu ünlü?

Eren: Erkek mi?

Gülçin: Kadın mı?

Yasemin: Yok ki!

Gülçin

Söyleyin bakalım Gülçin'in Olmazsa Olmazı?

Cemre: Ruju

Yasemin: Lipstick'leri

Eren: Lipstick'leri

Gülçin: Bingo

En sevdiği dizi?

Cemre: Yok ki! İzlemez O televizyon.

Gülçin: Hayır hayır bir tane var.

Yasemin: Avrupa Yakası

Gülçin: Evet Avrupa Yakası

En sevmeiği ders?

Cemre: İnkılap

Yasemin: İnkılap

Eren: İnkılap

Gülçin: Biz genel olarak sevmeyiz inkılabı

En sevmediği yemek?

Cemre: Enginar diyesim geliyor.

Yasemin: Bamya

Eren: Patlıcan

Gülçin: Evet Patlıcan

Cemre

Söyleyiin bakalım Cemre'nin Favori Dizisi?

Eren: The O.C

Yasemin: Friends

Gülçin: *** and The City

Cemre: Comedy Max'tekilerin hepsi

Olmazsa Olmaz Kıyafeti?

Eren: Küpeleri vardır.

Yasemin: Şapkaları vardır.

Gülçin: Kurtarıcısı çıtçıtlı saçlarıdır.

Cemre:Hepsi Hepsi Hepsi

Peki favori albümü hangisi?

Eren: Mariah Carey'nin son albümü

Yasemin: Mariah Carey

Gülçin: Mariah Carey

Cemre: Bunu bilirler çünkü sürekli dinliyorum...

Fobisi nedir?

Herkes: Por-ta-kal

Cemre: Portakaldan nefret ediyorum, alerjim de var zaten
ErEn MaNiA
hépsiji süpér MoD
hépsiji süpér MoD
ErEn MaNiA

Kadın

Hepsi Röpörtajları Empty
MesajKonu: Geri: Hepsi Röpörtajları   Hepsi Röpörtajları Icon_minitimePerş. Şub. 21, 2008 6:46 pm

Kendinizde eksik gördüğünüz yönler var mı?
Y:Sanırım çok saf olmam.Herkesi çok iyi sanıyor ve çabk inanıyorum.Bu yönümü değiştirmeye çalışıyorum...
G:Tabi ki var.Özeleştiride çok kalpsizim.Kendi kendime söylemediğim zamanlarda bn kimse bileme tabi.Üülürüm ama bilirim mki Ah keşke şöyle yapsaydım dediğim drumlar benim bir dahaki sefere daha iyi olmamı sağlar...Yani ironik bir üzüntüdür...Hatta kendimi kutlarım farkındalığım için.Tabi bu durumu benim hiç beğenmediğim ve hep negatif olduğum şeklinde algılayanlar da oluyor...Ama asıl durm öyle değil.
E:Fazla iyi niyetli olmam çookk hem de!
C:Sabırsızlığım...

Gelecek için Mesleki Planlarınız neler?Mesela prodüktörlüğe vb. soyunmak isteyen var mı?
Y:Açıkçası hiç düşünmedim.Ama tv ve sanatla uğraşacağım kesin...
G: Doğrsu her masrafımı kendim karşılayabilmek isterim.Gelecekte yapabilir miyiz acaba?
E:Hepsi olarak bir dans okl açmayı hayal ediyoruz.
C:Gelceğimizi ş an yaptığımız işlerle belirledik zaten.İleride de yine müziğin içinde olacağım kesin...

İlk albümünüzde çok sevip Klip çekmek istediğiniz ama yapamadığınız bir şarkınız var mıydı?
Bu albümdeki favoriniz hangisi?
Y:Bize kalsa her iki albümümüzdeki tüm şarkılara klip çekeriz.
G:Örneğin Mum,Dur dur,Gitme,Saklambaç...
Mum benim en sevdiğim bu albümde...
E:Biz bütün şarkılarımızı çok seviyoruz...Bütün şarkılarımıza klipçekmek istiyoruz.
C:Bütün şarkılar favorimiz..Hatta son klibimizi oylama yaparak seçtik...

Sizinle yıllar önce yaptığımız bir röportajda topukl ayakkabı ve etek giymeyi sevmediğinizi, spor ayakkabı ve patolonlarınızdan vazgeçemeyeceğinizi söylemiştiniz...Stil tercihleriniz değişti mi??
Y:Aslında söylemek istediğimiz o değildi.Yalnızca o giysilerel rahat edemiyoruz..ama yerine göre giyilebilir tabi ki.
G:Artık topuklu ayakkabıyla da kendimi iyi hissediyorum çok güzel bir his.21 yaşındayım geç bile kaldım aslında...Ama her an da giyilmez tabi
E:Stil değil de yaş değişti Ama farkındaysanız biz yine en rahat ettiğimiz kıyafetleri tercih ediyorz.
Sonçta işin ucunda dans var.
C:Dans ederken rahat olmak istiyorz.Etek giyiyoruz. Ama hareketlerimizi sınırlayacak tarzda değil...

Konserlere nasıl hazırlanıyorsunz?
Y:Dans provalarımızı alıyoruz.sesimizi açıyoruz vs.
G:Kafam dinç olsun kuliste sigara içilmesin isterim...Derin nefesler alırım.Yeri gelince meditasyon tipişeyler yaparım.Provamızı yaparız.
Saçımı makyajımı da çok incelerim...Konsantre olmam gerekir...
E:Bol bol prova yaparak...
C:Dans provaları ve tabi ki şan.

Sahneye çıkmadan önce saç makyaj ne kadar sürüyor??
Makyajınızı kendiniz mi yapıyorsunuz??
Makyözünüz mü?
Y:Ayy çok sürüyor yaa.4 kişi olmanın en zor yanı b....3-4 saat sürdüğü oluyor bazen.Makyajımıı makyörümüz Ahmet yıldırım ve ekibi yapıyor.
G:Kimin yaptığına ve modele göre süre değişebiliyor...Ama söz konusu müthiş kuaförlerimiz olunca özellikle saçımı yapan Taşkınsa her eşy yarım saate olur biter..En zor örgüler bile...Saç ve makyaj için Ahmet yıldırım ve onun yardımcılarıyla çalışıyoruz..
E:Hepimiz toplam iki saate hazır oluyoruzAynı anda yani..
C:Offff uzun sürüyor.Üç saat gibi...

Sizce bu yazın modası ne olacak??
Y:Hımmm Kısa kotlar, dar paçalar.Babetler..Ayyy bilmiyorum...
G:Benim içi,n moa ben ne istersem öyle olacak...
E:Şortlar...
C:Şortlar...Herkese şık ve aksesuarlı şortları öneriyorm..Bu yazın modası budur...

Giyim tarzını çok beğendiğiniz bir ünlü var mı??
Y:hımm Kenan doğulu tabi ki...
Birde Nil karaibrahimgil...
G:Hayır ben bir çok şeyi karıştırmayı tercih ediyorum...
E:Gwen stefani...
C:nil karaibrahimgil

Yaz aylarında konserleriniz olacak mı, nerelerde??
Y:Evet olacak tabi.Konuştuğmuz yerler var ama tam olarak şu anda belli değil...
G:Yaz geli,nce Hepsi durmaz!!
E:Evet konserlerimiz var.Yine turne kapsamında devam edeceğiz...Şu anda tarihlerini bilmiyorum...
C:Yazın yine konserler olacak...Belirlenmiş turnemiz var...Ama tarihler ve yerler konusndaki detaylar aklımda değil...

İlk konserinizi nerde ne zaman vermiştiniz?
Y:Rumeli hisarında zerrin özerle
G:taksim tanıtım konser
2005in martı mıydı?
E:5-6 yıl kadar önceydi.

İlk klibinizi izlediğinizde aklınızdan geçen şey??
Y: bizi çok şey bekliyor demiştim
G: güzel olmuş piyasada böyle bir şey yok demiştim
E:bunlar biz miyiz??
C:ikincisini ne zaman çekiyoruz

Tancınızdan yerin dibine girecek gibi hissettiğiniz an??
Y:sandalyeden düşmüştüm
G:beyaz showda ne demek istediğimi anlatamamıştım bir türlü
E:ayyy hatırlamıyorum!!
C:Eyvahhh!!!!

İlk paranızla ne almıştınız??
Y:anneme hediye almıştım
G:hiç hatırlamıyorum. Çok küçüktüm o zaman. AKM çocuk balesi kadrosunda senelerce çalıştım bacak kadar boyumla
C:kendi kazandığım ilk parayla sevdiklerime hediye almıştım

Küçükken nasıl bir çocuk muşsunuz?
Yaramaz mı uslu mu?
Y:hem yaramaz hem de uslu
Muzurmuşum ben
G:çok sosyal faaliyeti olan (piyano, okul, bale koro…)ve zamanı olmayan bir çocuktum. Çok hareketli anında yazıp oynayan roller yapan İngilizce bilmeden İngilizce şarkı söyleyen TV seyrederken bile bilmeden modern dans ve ne idüğü belirsiz esnek hareketler yapan, bilmiş, konuşkan, kontes gibi davranan bir zilli kızdım.
Sessi durduğum da olurdu yerine göre…
C:Usta yaramazlardan…

İlk pişirdiğiniz yemek??
Y:makarna
G:kurabiye annem yaparken ben kandırırdı Gülçin yaptı diye oysa ben yalnızca o şekil kaplarıyla şekil verirdim…
E:makarna ile başladım gerisi geldi…

Tadını hiç bilmediğiniz yemek??
Y:çekirge
G:Meksika yemeklerini pek bilmem
E:Afrika’nın enteresan yemekleri olduğunu duymuştum… Bizim damak zevkimize pek uygun değilmiş…
C:Kurbağa bacağı

Hiç yüzüne bile bakmayacağınız erkek tipi??
Y:pis erkek
G:kapkara ve her tarafı kıllarla kaplı erkek.
E:Çook piss, dağınıkkk,pasaklııı!!
Zaten kim bakar ki öylesine??
C:pasaklı ve pis!!!

Hiç dinlemediğiniz müzik türü??
Y:bilmem düşünmedim hiç…
G:çok karışık türleri henüz keşfetmemiş olabilirim ama genel olarak her türü dinlerim…
E:hemen her tür müziği dinliyorum…
C:her türünü dinlerim

Gitmeyi çok isteyip de hiç gidemediğiniz yer??
Y:Hawaii çok istiyorum gerçekten
G:her yere gitmek isterim öyle özel bir yer yok zaten nereye gidersem gideyim asıl aradığım şey bende
E: Doğu Asya ülkeleri
C:Hawaii

Hiç katılmak istemeyeceğiniz bir tv programı??
Y:neden söyleyeyim ki??
G:çöpçatanlık programları
E:yok canım öyle bir şey
C:Aa olmaz!!

Size şimdiye kadar edilmiş en güzel iltifat??
Y:hayatımın anlamı denmesi…
G:sesin hayatımda duyduğum en güzel ses…
E:hımm bana kalsın hadi bu:)

İnsanlarda en çok neyi kıskanırsınız?
Y:İnsanlarda??Kıskanmam ki…
G:bilemedim yaa…
C:benim düşündüğüm bir şeyi benden önce biri yaparsa kıskanırım...

Sizi en sinirlendiren şey?
Y:bana bağırılması
G:bilmeden konuşmak
E:yalan beni çok sinirlendiriyor!
C:sinirlenmememi söylediklerinde sinirlenirim…

Giydiğiniz en kötü kıyafet?
Y:hatırlamıyorum
G:bazen evden öyle kötü çıkıyorum ki..Gerçekten eğlenceli oluyor…
E:kötü kıyafet giymemmm!!
C:Hımmm hatırlamıyorum

Birlikte en eğlendiğiniz gün??
Y: O kadar çok ki…
G:Sahnede… Ankaradaki konserde Sezen hanımla Rakkas’ı söylerken
E:konserlerde çekimlerde ve ş aralar özellikle de dizi setinde eğleniyoruz…
C:Biz hep çok eğleniyoruz… Hele de en son konserimizde o kadar çok eğlendik ki…

İstanbul’un en sevdiğiniz yeri?
Y:boğazı
G:taksim
E:İstanbul bir bütün olarak sevmeye değer…
C:Boğaz

Beş parasız kalsaydınız??
Y:sorun değil yine mutlu olurdum
G:Bir bada Jazz söylemek isterdim…
E:yine çok çalışır, çalışırdım…
C:her şey para değil bu yüzden bir yolu mutlaka vardır.

Müziği bırakmanızı isteyen birine kör kütük aşık olsaydınız??
Y:Hımm aşk bu tabi ki neye sebep olacağı belli olmaz ama öyle biri benim hayatımda olamaz!
G:Kendimden ödün vermem. Birine hayatıma girmesi için izin verdiysem değişmesi gereken ben değilim hayat…
E:Bilemiyorum bu ihtimal pek gerçekçi değil…
C:Müzik de bir aşk benim için…

Sirkte çalışsaydınız?
Y:hayvan terbiyecisi olurdum
G:sihirbazın yardımcısı olmak isterim ama dans ederim ve şarkı söylerim…
E:sirkin sahibi olurdum!
C:sanırım bıçak fırlatıcı olurdum…

Bilim insanı olsaydınız?
Y:kanseri yok ederdim..
G:kediler hakkında araştırma yapardım…
E:ışınlanmanın bir yolunu bulurdum.Trafik yeter!!
C:tüm hastalıkları yok ederdim!!

Dünya üzerindeki en büyük problemlerden birine çözüm bulabilecek olsaydınız…?
Y:hastalıkları yok ederdim…
G:Ruhani bir dünya isterdim..Herkesin mistik anlayışla yaşamasını…
E:tüm hastalıkların kaynağını bulup yok ederdim…
C:Kesinlikle hastalıkları yok ederdim…
ErEn MaNiA
hépsiji süpér MoD
hépsiji süpér MoD
ErEn MaNiA

Kadın

Hepsi Röpörtajları Empty
MesajKonu: Geri: Hepsi Röpörtajları   Hepsi Röpörtajları Icon_minitimePerş. Şub. 21, 2008 6:47 pm

rkadaşalr Buzda Dans 2 Başlamadan önce Cemre'ye Teklif Gelmiş Buzda Dans Için Cemre Kabul Etmememiş Neden Diye Sorarsaniz çünkü aynen şöyle söylemiş:
Muhabir:neden Buzda Dans Hakkinda Olumlu Davranip Yarişmaya Girmediniz Peki Neden?

Cemre: Diziden Zaman Yetmediği Için Buna Vakit Ayiramam Hemde Albüm çalişmalari Olduğu Için Bu Teklifi Kabul Etmedim Zaten Kizlarda Benimler Ayni Fikirdeler Yani Bu üç Iş Ayni anda Olmaz Ya Dizi çeviriceksin Yada Yarişamaya Katilicaksin Ben Ise Diziyi Seçtim

Muhabir: Peki Yarişamaya Katilsaydin En çok Kimin Oy Göndermesini Isterdin?

Cemre: Aslinda Herkezin Oy Göndermesini Isterdim Ama Tabii En çok Hayranlarimin Ama Yinede Katilsaydim Kazanmak Isteridm

Muhabir: Peki Dizi Olmasaydi Yarişmaya Katilir Miydin?

Cemre:Bunu Bilmiyorum Ama Heralde Katilmazdim Ama Istek Gelirsede Katilirdim çünkü Albümle Birlikte Iyi Gidebilir Diye Düşünürdüm
Yani Ya Dizi çevirirdik Yada Yarişmaya Katilirdim Ikisi Birden Güzel Gider Ama üçüncüsü Biraz Zor Olurdu

Muhabir: Peki Yarişmada Olsaydin Ve Dizi Teklifi Gelseydi Ne Yapardin?

Cemreizi Hakkinda Ne Yanit Vereceğimi Bilmiyorum Ama Kabul Etmezdim Heralde

Muhabir:Size Iyi çalişmalar

Hepsi:Teşekkürler

Cemre:Önemli Değil
ErEn MaNiA
hépsiji süpér MoD
hépsiji süpér MoD
ErEn MaNiA

Kadın

Hepsi Röpörtajları Empty
MesajKonu: Geri: Hepsi Röpörtajları   Hepsi Röpörtajları Icon_minitimePerş. Şub. 21, 2008 6:49 pm

cemre aslında evin içinde çok kokoşmuş
yasemin arabasının park edemiyormuş
eren majesteleri ve naylon sözcüklerini söyliyemiyormuş
gülçin çok uyuşukmuş
eren acayip duygusalmış bişeyi kaybolsa hemen ağlarmış
gülçin çocukken çok tombulmuş
yeseminin hayattan aldığı en büyük ders çabuk güvenmekmiş
cemrenin hayattan aldığı drs işini ertelememekmiş
gülçinin aldığı ders bi ders almamış
erenin aldığı ders herkesin çok iyi kapli olduğuna inanması
cemre rahatlamak için banyo yaparmış yasemin rahatlamak için araba kullanırmış
gülçin rahatlamak için şarkı söyler,uyur veya karaoke yaparmış
eren rahatlamak için bitki çayı içer ve film izlrmiş

yasemin en çok balığı severmiş
eren en çok greyfurt ve portakal suyunu severmişl
cemre dolma ve kıymalı makarna için herşeyini verirmiş
gülçin yaprak sarmayı çok severmiş(özellikle annesininkini)
yasemin için aşk hem tatlı hem acı birşeymiş
cemre için aşk her şeymiş
gülçin için aşk doyumsuzca kölesi olduğunuz bir illüzyonmuş
eren için aşk bir ilaçmış ama bazen seni zehirliyebiliyormuş
yasemin en çok annesinin ameliyatında ağlamış
cemre en çok uydurma bi haber yüzünden ağlamış
eren en çok herşeye ağlarmış
gülçin en çok bişeye ağlamamış
ve ergenlik döneminden bize önerileri kendimizi sevmekmiş...
veeeeeeeee şimdi dizi hakkınd a...
cemreyle emre nin sonu çok güzel biticekmiş
gülçinle mertten bi sır alınamamış
yasemin korkut aşkında çok büyük sürprizler olucakmış
eren ise hiç bişey söylememiş bende bişey bilmiyorum diyip geçmiş
TuqbaEren
en aktif üye
en aktif üye
TuqbaEren

Kadın
Lakap : EnBüükErenji =)

Hepsi Röpörtajları Empty
MesajKonu: Geri: Hepsi Röpörtajları   Hepsi Röpörtajları Icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 7:31 am

sağoL
http://hepsigrubu1.4forum.biz

Hepsi Röpörtajları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hepsi-Sen Bir Tanesin
» grup hepsi:=)
» Grup Hepsi Fan Club